Wpadka - przemycali papierosy

aktualizacja: 2019-07-17 08:13:26     nr wiadomości: 39733     przeczytano: 6521     Ilość komentarzy komentarze: 2

Blisko 3,5 tysiąca paczek papierosów o szacunkowej wartości rynkowej 45 tysięcy złotych przechwycili funkcjonariusze podlaskiej Służby Celno-Skarbowej. Nielegalny towar ukryty w dwóch samochodach osobowych wykryli mundurowi z drogowego przejścia granicznego w Kuźnicy.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Kuźnicy wytypowali do kontroli mitsubishi na białoruskich numerach rejestracyjnych. Podczas szczegółowej rewizji auta kierowanego przez 35-letniego Białorusina okazało się, że w pojeździe ukryta jest kontrabanda. W progach, podłodze, tylnej kanapie oraz w zbiorniku paliwa mundurowi znaleźli ponad 2800 paczek papierosów z białoruskimi znakami akcyzy.

Kolejny przemytnik, tym razem mieszkaniec jednej z podbiałostockich miejscowości, do ukrycia nielegalnego towaru wykorzystał kierowanego przez siebie renault kangoo. W podwójnej podłodze francuskiego auta funkcjonariusze z Kuźnicy znaleźli 630 paczek białoruskich papierosów.

Wobec kierowców wszczęto postępowania karne skarbowe, do których zajęty został nielegalny towar oraz samochody przystosowane do przemytu. Mężczyźni za popełnione przestępstwa skarbowe odpowiedzą teraz przed sądem. Grożą im wysokie grzywny. - info. 
asp. Maciej Czarnecki Zespół prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

 
 

o ile te e ma byc solidne to niech puszcza wszystkie komentarze za wyjatkiem obraziwych i wulgarnych.
Napisał: antoni dodano: 2019-07-17 11:38:06

Do Antoni.Bardzo dobrze że nie puszczają wszystkich komentarzy bo czasami piszą takie głupoty że szkoda podawać ich publicznie
Napisał: Ola dodano: 2019-07-17 20:21:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.