Sobota, Lipiec 24, 2021

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 8728 wyświetleń

Wypadek drogowy na DK61

Wypadek drogowy na DK61

W dniu 23.09.2016 r. na Drodze Krajowej 61 w miejscowości Miecze doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i dokonaniu rozpoznania stwierdzono, że kierujący samochodem ciężarowym Renault najechał na tył samochodu osobowego Opel Astra. W wyniku zderzenia samochód osobowy uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy Scania, zaczepił o tył przejeżdżającej cysterny w samochodzie ciężarowym Volvo oraz znajdujący się w zatoce stojący samochód dostawczy VW Transporter.

W kolizji została poszkodowana jedna osoba - kierowca samochodu osobowego Opel Astra. Na miejscu obecny był  zespół PRM, który przebadał poszkodowanego i przewiózł do Szpitala w Grajewie. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych samochodach, sprawdzeniu czy nie ma wycieku płynów eksploatacyjnych, usunięciu pozostałości wypadkowych z jezdni stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym i  kierowaniu ruchem drogowym.  

W działaniach brały udział dwa zastępy ratowników (JRG Grajewo i OSP Miecze).

 

Straż Pożarna w Grajewie

Komentarze (9)

Dlaczego wprowadzacie w błąd czytelnika? Z tego co wiem to pasazerowi Opla nic się nie stalo. Po przebadaniu zostal wypuszczony do domu.

'Świadek" w tekście jest mowa o kierowcy a nie o pasażerze. A swoją drogą to miał gość z Astry pecha.

Raczej miał wiele szczęścia. Trzy Tiry plus bus przeciwko Astrze...

wypadek czy kolizja? Jakieś mandaty?

Do tory. Dzięki tirom robisz zakupy w sklepach i nie tylko. Wiesz o tym.

kier.tira kiedyś też robiłem zakupy,ale tirów nie widziałem

Zawód jak każdy inny. A każdemu się zdarzy coś zrobić nie pomyśli.

Znając tutejszych kierowców wyjechał zamiast dac gazu lub poczekać 20s temu są tego skutki kierowcy Grajewa myślą że tir zatrzyma się jak osobowy jak i również rozpedzi

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.