Wypadki koło Osowca

aktualizacja: 2020-01-27 09:23:47     nr wiadomości: 41342     przeczytano: 9416     Ilość komentarzy komentarze: 1

25 stycznia br. po godz. 13.00 na trasie Grajewo – Mońki, w rejonie miejscowości Osowiec-Twierdza zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku Grajewa bmw. Do szpitala przetransportowano prowadzącą toyotę oraz pasażerkę bmw. 

Kierujący autami byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy samochodom osobowym, ruch pojazdów ciężarowych został wstrzymany. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

24 stycznia br. po godz. 17.00 monieckie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na drodze krajowej nr 65, również w rejonie miejscowości Osowiec-Twierdza.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej okazało się, że auto osobowe stoi na kołach poza jezdnią. Samochodem tym podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach – relacjonuje mł. bryg. Sławomir Szafrański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odcięli dopływ zasilania w uszkodzonym pojeździe, oświetlili teren działań, jak również udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 
  - fot. KPP Mońki   - fot. KPP Mońki   - fot. KP PSP Mońki

Sprawdzono.
Napisał: Krzysztof dodano: 2020-01-27 10:46:22

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.