wtorek, 26 października 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 3813 wyświetleń

Akcja "Sprzątanie świata" w Grajewie 27 września

Akcja


Zapraszamy na sprzątanie Grajewa 27 września 2021 r.

Zbiórka - Park Solidarności, strefa rodzinna.

Miasto zapewnia rękawice ochronne i worki.

 

 

poniedziałek, 25 października 2021

Jesienne zarybianie jeziora Toczyłowo i Mierucie

Komentarze (6)

W lasach i na drogach gminnych gromady śmieci! Pobocze drogi z Rudy do Sojczyna skoszone razem ze śmieciami, teraz wszystko rozdrobnione fruwa. Ludzie opamiętajcie się, czy to tak ciężko wrzucić opakowanie do śmietnika?

a to w deszcz nie mozna zbierac?

Do Ono: to proszę bardzo, możesz iść sam zbierać i później zdać na śmietniku. Nikt nie broni samemu chodzić i sprzątać po debilach co nie wiedzą co to śmietnik. Większość uwaza, że ludzie sprzątający śmieci maja za to płacone, wiec polecam takim ludziom iść zapytać czy naprawdę jest za to opłata, bo z tego co widać to ludzie a darmo sprzataja

wystarczy nie śmiecić i nie będzie trzeba sprzątać ....

Prośba do dyrektora LO w Grajewie. Proszę o zorganizowanie sprzątania dla mlodziezy petow od papierosow ,gum do zucia i innych smieci ktore to mlodziez zostawia pod klatkami okolicznych blokow lub przy przedszkolu.Moze na lekcjach wychowawczych nauczyc mlodziez jak postepowac ze smieciami.

Niech dyrektor nauczy tą swoją młodzież żeby na winklu papierosów nie paliła!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.