Łomża: zamknięta ul.W.Polskiego

aktualizacja: 2019-10-07 09:09:39     nr wiadomości: 40383     przeczytano: 5022     Ilość komentarzy komentarze: 1

Firma BIK-Projekt realizująca remont ulicy Wojska Polskiego w Łomży  - droga krajowa nr 61 - poinformowała, że 10 października na okres około półtora miesiąca, zamknięty dla ruchu zostanie remontowany odcinek tej drogi od ul. Polowej do ul. Sikorskiego. 

Dotychczas ruch odbywa się jednokierunkowo od strony Ostrołęki. Zalecane są objazdy poprzez ul. Nowogrodzką i Sikorskiego oraz Al. Legionów i ul. Sikorskiego, a dla tranzytowego ruchu ciężarowego omijanie Łomży.

Prace na około 740-metrowym odcinku ulicy Wojska Polskiego rozpoczęły się w połowie sierpnia br. i potrwają do 29 listopada 2019 r. Ich zakres obejmuje przebudowę od podstaw konstrukcji jezdni na obciążenie KR5, wymianę krawężników na granitowe, odnowienie oznakowania oraz budowę nowego kanału deszczowego o średnicy 800 mm. Koszt prac wynosi 7,5 mln zł, z czego prawie 3,5 mln zł pochodzi z 10 proc. rezerwy Ministra Finansów przeznaczonej na drogi publiczne. W związku z realizowaną inwestycją zmianie ulegną także trasy autobusów MPK


Informuje Kancelaria Prezydenta Miasta Łomża

A tranzyt gdzie ma omijać tą Łomżę chcąc od nas dostać się chociażby na Radom przez Białystok?!
Napisał: Tomek dodano: 2019-10-10 08:39:35

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.