• 5 komentarzy
  • 8036 wyświetleń

MICHAŁOWO - WARMIA 1:1

W niedzielę zespół WARMII Grajewo zremisował w Michałowie z tamtejszym KS 1:1. Gospodarze po dwóch kolejnych zwycięstwach stracili pierwsze punkty w sezonie 2021/2022. Nasi rywale bardzo chcieli zrewanżować się grajewianom za dwie porażki w ubiegłych rozgrywkach, ale WARMIA postawiła drużynie z Michałowa trudne warunki i w przekroju całego meczu bardziej zasłużyła na zwycięstwo.

Nasz zespół przystąpił do niedzielnego meczu bez kontuzjowanych Dzierzgowskiego, Mikuckiego i Zaniewskiego. Już w 10 minucie po akcji w polu karnym gospodarzy sfaulowany został Dawid Kondratowicz. Sędzia Chrzanowski podyktował rzut karny, który mocnym strzałem na gola zamienił Paweł Kossyk. Po stracie gola z furią zaatakowali gospodarze, ale mądrze się broniliśmy i bardzo dobrze bronił Filip Święciński. W końcówce pierwszej połowy bliski zdobycia drugiego gola dla WARMII był Łukasz Domurat, którego strzał z linii bramkowej wybił (ręką?) obrońca gospodarzy.

Tuż po przerwie doskonałej sytuacji nie wykorzystał Wojno, który nieczysto uderzył piłkę głową. Gospodarze atakowali, ale z akcji nie stwarzali większego zagrożenia pod naszą bramką. W 78 minucie z rzutu wolnego z około 30 metrów od naszej bramki kapitalnym strzałem popisał się Piotr Skiepko. Piłka trafiła w okienko bramki Filipa Święcińskiego i gol dał wyrównanie gospodarzom. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem. Teraz przed WARMIĄ arcytrudny mecz z OLIMPIĄ Zambrów w najbliższą sobotę o 16:00 na grajewskim stadionie.