wtorek, 26 października 2021

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 2004 wyświetleń

Straż Graniczna otrzymała 13 pojazdów za ponad 22 mln zł

Straż Graniczna otrzymała 13 pojazdów za ponad 22 mln zł

Straż Graniczna odebrała 13 pojazdów obserwacyjnych o łącznej wartości ponad 22 mln zł. Toyoty zostały wyposażone w czułą kamerę światła dziennego, która umożliwia operatorom obserwowanie kolorowego obrazu jakości HD nawet przy niewielkim poziomie oświetlenia. W pojazdach obserwacyjnych po raz pierwszy zamontowane zostały systemy optoelektroniczne, takie same jak te stosowane na wieżach obserwacyjnych. Wcześniej systemy te miały nieco mniejszy zasięg

W piątek (24.09) służby odnotowały 347 prób przekroczenia granicy polsko-białoruskiej - przekazała w sobotę (25.09) Straż Graniczna. Zatrzymano czterech nielegalnych imigrantów i sześć osób za pomocnictwo.

Od początku września Straż Graniczna odnotowała ponad 5 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy Polski z Białorusią.

Od 2 września w przygranicznym pasie z Białorusią, czyli w części województw podlaskiego i lubelskiego, obowiązuje stan wyjątkowy. Obejmuje 183 miejscowości. Został wprowadzony na 30 dni na mocy rozporządzenia prezydenta Andrzeja Dudy, wydanego na wniosek Rady Ministrów.  - informuje Radio Białystok

wtorek, 26 października 2021

ZUS przygotowuje się do obsługi 500 plus

poniedziałek, 25 października 2021

Jesienne zarybianie jeziora Toczyłowo i Mierucie

Komentarze (10)

A kiedy dadzą im drony?

A co w latach rządów PO zakupiono ? proszę o odpowiedź. Bo nierentowne kopalnie, Ambergold, sprzedany LOT, banki sprzedawane obcym kapitalom itp.. to wiem a co nam kupiono ?

a ludziom podnoszą podatki .... sobie dają podwyżki ... mafiachazarska rządzi

No właśnie. Taki np. polski dron Aquilla. Autopilot, kamera dzienna, kamera termowizyjna, dalmierz laserowy, pionowe lądowanie, komunikacja z dronem do 30 km. No czego więcej.

znowu komentarz zginął .... ludzie Was rozliczą ... nie jesteście anonimowi

Wow, 1.690.000,- zł za jeden. To pewnie człowiek tam nie jest potrzebny.

znowu komentarz usunięty ... systemowe dzieci ... cenzura jest karalna zrobie screena i udowodnie w sądzie

No i po co im te drony, no po co. Im potrzeba lekkich działek szybkostrzelnych. No bo jak bronić to do ostatniej kropli krwi.

a jak oni będą jeździć jak im te telewizory wszystko pozasłaniały

Do InspektorGadzet. Ogarnij się i nie pisz bzdur zakrapianych populizmem!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.