Święto Patrona Policji

aktualizacja: 2017-10-02 19:27:43     nr wiadomości: 33108     przeczytano: 5965     Ilość komentarzy komentarze: 3

Z okazji obchodów święta patrona Policji Świętego Michała Archanioła w niedzielę została odprawiona uroczysta msza w kościele pw. Jana Pawła II w Grajewie, którą celebrował Kapelan Podlaskiej Policji ks. Leon Grzegorczyk wraz z gospodarzem ks. Tomaszem Chludzińskim.

Wczoraj z okazji obchodów święta patrona Policji Świętego Michała Archanioła została odprawiona uroczysta msza święta w kościele pw. Jana Pawła II w Grajewie. Uroczystej mszy asystował Kapelan Podlaskiej Policji ks. Leon Grzegorczyk. W uroczystości uczestniczyli m.in.: Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz licznie zgromadzeni wierni. Na uroczystości obecny był poczet sztandarowy reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Grajewie. Zebrani modlili się w intencji wszystkich służb mundurowych. Na zakończenie Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz podziękował Kapelanowi Podlaskiej Policji ks. Leonowi Grzegorczykowi oraz ks. Tomaszowi Chludzińskiego za przewodniczenie mszy oraz wsparcie duchowe potrzebne mundurowym w czasie codziennej służby. - KPP w Grajewie

Jak zaliczają testy sprawności fizycznej?
Napisał: zyja dodano: 2017-10-02 21:35:49

Nie ma nic świeckiego
Napisał: zuza dodano: 2017-10-03 10:25:36

Panowie w mundurach, a gdzie koloratki???
Napisał: kapral dodano: 2017-10-03 12:20:50

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.