Święto strażaków

aktualizacja: 2018-05-04 21:17:27     nr wiadomości: 35114     przeczytano: 6731     Ilość komentarzy komentarze: 3

Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia."
Albert Einstein


4 maja br. o godzinie 10.30 uroczystą Mszą św. w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie rozpoczęły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Po nabożeństwie kolumna marszowa udała się na plac przed Urzędem Miasta Grajewo na oficjalne obchody strażackiego święta.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Andrzej Sobolewski, przedstawiciele służb mundurowych, władzy samorządowej, duchowni oraz mieszkańcy. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie pod batutą dh. Ryszarda Jasionowskiego.  


Redakcja e-Grajewo.pl wszystkim strażakom składa najlepsze życzenia - bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, wytrwałości i męstwa. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszej pracy, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”. Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności.

 

A gdzie komendant powiatowy OSP, a gdzie komendanci gminni OSP,?
Napisał: Strażak dodano: 2018-05-05 20:11:59

Strażak nie wie "o zmianie zasad od 2 lat", teraz inni stoja w pierwszym rzędzie, komendanci to mogą tylko w czwartym lub postać z tyłu. najważniejsze są dwie osoby. Komendanci stoją z przodu jak nie ma tych osób.
Napisał: janeczek dodano: 2018-05-06 08:14:34

Osp ani psp w tym przypadku nie jest istotne :) istotny jest Pan minister który przy kazdej możliwej okazji chce się pokazac. Nie zdaje chyba sobie prawy że sam sobie i partii robi czarny PR. Niepozdrawiam serdecznie
Napisał: Popierałem pis dodano: 2018-05-06 11:15:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.