niedziela, 19 września 2021

Sport

  • 3 komentarzy
  • 3530 wyświetleń

Wyścigi Wraków w Szczuczynie

Wyścigi Wraków w Szczuczynie

18 lipca 2021 w Szczuczynie na specjalnie przygotowanym torze odbyły się Wyścigi Wraków!


Impreza  przyciąga tłumy. Przybywają fani motoryzacji, jak też laicy, a wszyscy otrzymują dawkę przeżyć. W rywalizacji biorą udział samochody już zezłomowane, na chodzie (do wartości 1000 zł). Auta startują w dwóch klasach - ST, czyli nie przerobione, bez żadnych modyfikacji i wzmocnień oraz PROTO - mogą być przebudowane i wzmocnione. Na niedzielne zmagania pod szyldem Polskiej Ligi Wraków w okolice szczuczyńskiej obwodnicy przybyło kilkanaście ekip.

Publiczność żywo obserwuje zmagania, można z bliska zobaczyć "patenty" zastosowane przez mechaników oraz oklaskiwać emocjonującą rywalizację. Prawdziwe ściganie się na torze, zderzenia, wywrotki i widowiskowa demolka  - tu nie ma nic na niby! W powietrzu unosi się zapach spalin i kurz wydobywający się spod kół, słychać ryk silników i okrzyki kibicujących. Większość z nas ma dość siedzenia w domu, takie pokazy dostarczają mocnych wrażeń, które zostają w pamięci i pozytywnie nakręcają :)


foto, wideo e-Grajewo.pl

 

Komentarze (3)

To już kolejna dobrze zorganizowana impreza;
Gratulacje dla organizatorów - Szczuczyn rządzi!

W powietrzu unosi się zapach spalin, kurz wydobywający spod kół...
Dziki ryk zebranych.
Brzmi jak apokaliptyczna przypowieść. Zniszczyć co już jest zniszczone i mieć radość ze zniszczenia. A na koniec nagroda i poczucie spelnienia

o tak, czułem piach między zębami ;)!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.