niedziela, 19 września 2021

Kultura i rozrywka

Wydarzenia kulturalne GCK (lipiec)

Wydarzenia kulturalne GCK (lipiec)

21 VII, godz. 13:00 - Teatrzyk "Czarne i Białe"

Serdecznie zapraszamy młodszych mieszkańców Grajewa na teatrzyk "Czarne i Białe" w wykonaniu aktorów "Teatru pod Orzełkiem". Bilet 5 zł.

Poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu "Kabaretu Starszych Panów". Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej rzeczywistości. Poznają perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.

 

22 VII, godz. 11:00 - Warsztaty komiksowe

Hej! 

Czytacie może komiksy? A może mangi? Tak? To świetnie!  
A może myśleliście o tym by stworzyć  swój komiks lub mangę. Jeżeli odpowiedź jest na tak, to są to warsztaty w sam raz dla Was!!

Grajewskie Centrum Kultury przygotowało  specjalnie na wakacje  warsztaty komiksowe/mangowe, podczas, których będziecie mogli dowiedzieć się jak prowadzić narrację, komponować kadry czy stworzyć swój komiksowy/mangowy świat!

Zapraszamy na warsztaty, które odbędą się dnia 22 lipca 2021 r. o godzinie 11:00 w Pracowni Plastycznej GCK przy ul. Wojska Polskiego 20.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc zapraszamy do zapisów  pod nr tel. 86 272 2991!

Widzimy się już niebawem.

 

23 VII, godz. 12:00-14:00 - Karaoke

Wszystkich, którzy lubią śpiewać zapraszamy na karaoke do Grajewskiego Centrum Kultury w piątek 23 lipca w godz. 12:00-14:00. Nie musisz być wirtuozem śpiewu, gdyż najważniejsza jest dobra zabawa.

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.