Zachowaj Trzeźwy Umysł

aktualizacja: 2018-11-28 19:34:36     nr wiadomości: 37869     przeczytano: 897     Ilość komentarzy komentarze: 1

W 2018 roku kampanijnym konkursom oraz podejmowanym w gminach i szkołach w ramach Zachowaj Trzeźwy Umysł przedsięwzięciom towarzyszyło hasło „Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję! – czyli o budowaniu poczucia własnej wartości”. Patronat honorowy nad kampanią objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki.

Dnia 28.11.2018r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie podczas posiedzenia Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu plastyczno – literackiego „AUTOPORTRET”  skierowanego do uczniów 7 klasy szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.

W gminie Szczuczyn wyróżniono:

- Natalię Kozikowską, Kacpra Świderskiego, Oliwię Kaliszewską, Lenę Galińską (SP Szczuczyn)

- Pawła Chrostowskiego, Paulinę Tyszka, Tomasza Sulewskiego, Marcina Jaczyńskiego, Darię Zielińską (PG Szczuczyn)

W konkursie „Autoportret” zadaniem uczestników ZTU 2018 było narysowanie swojego autoportretu lub opisanie swojej osoby.  Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się tego wyzwania. - Janusz Marcinkiewicz Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

 

Przeczytałam, że prawdopodobnie pijak nie może brać w tym udziału, tylko ludzie na najwyższym poziomie etycznym. Może to jest dobre.
Napisał: TG dodano: 2018-12-02 13:25:27

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.