Zapasy w stylu wolnym

W dniu 02.10.2010 r. w Koronowie, niedaleko Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, w którym udanie zaprezentowali się chłopcy i dziewczęta z powiatu grajewskiego, reprezentowane przez MOSiR Grajewo oraz MLUKS "GWIAZDA" Szczuczyn. Dziewczęta ze Szczuczyna w klasyfikacji drużynowej zajęły 2 miejsce, w pierwszej szóstce uplasowały się również drużyny chłopców z Grajewa i Szczuczyna. Indywidualnie nasi reprezentanci wywalczyli 12 medali i wiele punktowanych miejsc. Łącznie zapaśnicy i zapaśniczki na zawodach tych zdobyli 39 pkt we współzawodnictwie sportu dzieci i młodzieży: