Zasłużona emerytura p.Naczelnik

aktualizacja: 2019-10-01 11:48:27     nr wiadomości: 40349     przeczytano: 7919     Ilość komentarzy komentarze: 2

Mirosława Elżbieta Kozłowska, naczelnik Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta w Grajewie przeszła na emeryturę. W środę (25.09.) podczas sesji Rady Miasta Grajewo otrzymała podziękowania za wieloletnią pracę.

- W związku z przejściem na emeryturę przekazujemy Pani serdeczne podziękowania za lata owocnej i profesjonalnej współpracy. Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności  za wkład pracy na rzecz rozwoju miasta Grajewa, wysiłek włożony w wykonywanie obowiązków zawodowych służący lokalnej społeczności, okazaną życzliwość, pomoc i dzielenie się swoim doświadczeniem z młodszą kadrą. Zaangażowanie i sumienność jakie towarzyszyły Pani w pełnieniu funkcji Naczelnika Wydziału Nieruchomości i Planowania Przestrzennego zasługują na słowa uznania i są przykładem wzorowej postawy pracownika samorządowego. Niech satysfakcja z przepracowanych lat daje Pani poczucie dumy i spełnienia. - w imieniu zebranych ciepłe słowa skierowała do Pani Naczelnik Halina Muryjas – Rząsa, Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo.

- Wyrazy podziękowania za piękną kartę pracy i współpracy wzbogacamy życzeniami: niechaj cieszy się Pani dobrym zdrowiem a przyszłe dni przynoszą tylko piękne chwile spędzane w gronie najbliższych i przyjaciół, niechaj nadchodzący czas upływa na rozwijaniu pasji i zainteresowań, realizacji planów odkładanych na później, niechaj goszczą w nich chwile szczęścia, bo jest ono tam gdzie człowiek je widzi - winszowała przewodnicząca.


Redakcja e-Grajewo.pl przyłącza się do życzeń.

Dzięki Pani Mirko Przez wiele bo ponad 20 lat jako tzw. "prywaciarz" miałem przyjemność być częstym petentem Pani. Zawsze uprzejma otwarta na interesanta i bardzo dobrze znajaca swój fach. Profesjonalizm , doskonała wiedza w zakresie jej obowiązków stawiały Panią w pierwszym szeregu wśród urzędników Urzędu Miasta Grajewo . Trochę szkoda
Napisał: Stefan W. dodano: 2019-10-02 11:06:27

Mialam okazję być tam kilka razy-bardzo miła,sympatyczna Pani.Wiele mi pomogła-bardzo Pani dziękuję
Napisał: Gonia dodano: 2019-10-02 21:56:59

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.