Sobota, Lipiec 24, 2021

Sport

  • 2 komentarzy
  • 11607 wyświetleń

Zawody sportowe MDP

Zawody sportowe MDP

17 czerwca br. na stadionie przy klubie „Hades” w Grajewie rozegrane zostały IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. O miano najlepszej rywalizowały drużyny  Grajewa, Białaszewa, Ciemnoszyj, Rajgrodu, Rudy, Radziłowa, Szczuczyna i Wąsosza, łącznie 11 drużyn.

Zawody rozegrano według Regulaminu Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych z 2010 roku. Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji obejmujących bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami i rozwinięcie bojowe czuwała komisja sędziowska składająca się z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie oraz druhów z wybranych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu grajewskiego.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał st. bryg. Andrzej Jabłoński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Wśród drużyn dziewczęcych I miejsce zajęły zawodniczki z MDP w Wąsoszu, II miejsce przypadło zawodniczkom z MDP w Szczuczynie zaś III drużynie MDP w Grajewie. W kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – drużyny chłopców i mieszane I miejsce zajęli zawodnicy z MDP w Ciemnoszyjach, II miejsce zdobyła drużyna MDP w Wąsoszu, miejsce III zdobyła MDP w Ławsku - st. kpt. Arkadiusz Lichota, KP PSP w Grajewie.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, pozostałe drużyny otrzymały medale i dyplomy za udział.

e-Grajewo.pl

Piątek, 23 Lipiec

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Środa, 21 Lipiec

Wieści z Warmii

Komentarze (2)

A gdzie zdjęcie drużyny z Wąsosza???

Czemu na zdjęciach nie ma drużyn z Wąsosza??

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.