Zawody sportowe MDP

aktualizacja: 2019-06-17 12:06:14     nr wiadomości: 39481     przeczytano: 6581     Ilość komentarzy komentarze: 2

17 czerwca br. na stadionie przy klubie „Hades” w Grajewie rozegrane zostały IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. O miano najlepszej rywalizowały drużyny  Grajewa, Białaszewa, Ciemnoszyj, Rajgrodu, Rudy, Radziłowa, Szczuczyna i Wąsosza, łącznie 11 drużyn.

Zawody rozegrano według Regulaminu Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych z 2010 roku. Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji obejmujących bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami i rozwinięcie bojowe czuwała komisja sędziowska składająca się z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie oraz druhów z wybranych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu grajewskiego.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał st. bryg. Andrzej Jabłoński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Wśród drużyn dziewczęcych I miejsce zajęły zawodniczki z MDP w Wąsoszu, II miejsce przypadło zawodniczkom z MDP w Szczuczynie zaś III drużynie MDP w Grajewie. W kategorii Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – drużyny chłopców i mieszane I miejsce zajęli zawodnicy z MDP w Ciemnoszyjach, II miejsce zdobyła drużyna MDP w Wąsoszu, miejsce III zdobyła MDP w Ławsku - st. kpt. Arkadiusz Lichota, KP PSP w Grajewie.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, pozostałe drużyny otrzymały medale i dyplomy za udział.

e-Grajewo.pl

A gdzie zdjęcie drużyny z Wąsosza???
Napisał: XXXX dodano: 2019-06-19 21:04:43

Czemu na zdjęciach nie ma drużyn z Wąsosza??
Napisał: Anonim dodano: 2019-06-21 08:43:59

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.