Zbiórka zdjęć na wystawę

aktualizacja: 2020-10-14 08:44:35     nr wiadomości: 43682     przeczytano: 1862     Ilość komentarzy komentarze: 3
!!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Nadszedł czas, by część z fantastycznych zdjęć związanych z Grajewem, które jeszcze tkwią w przepastnych szufladach w końcu ujrzała światło dzienne i znalazła się na wystawie plenerowej, którą właśnie przygotowujemy w ramach realizacji inicjatywy "Historie z dna szuflady" finansowanej ze środków Narodowego Centrum kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020..
Głęboko wierzymy w to, że wspólnymi siłami uda nam się przygotować tę wystawę, a każda osoba, która udostępni zdjęcie zostanie uhonorowana pamiątkowym folderem wystawowym !!!

 

TEMAT WYSTAWY:
"W szkolnej ławie" czyli poszukujemy zdjęć szkolnych, ale nie tych grupowych-klasowych, ale tych wykonanych wewnątrz sal lekcyjnych w ławkach itp.
Zdjęcia można zamieszczać w komentarzach (choć z przyczyn technicznych i ich jakości lepiej by były przesyłane drogą e-mail na adres: poczta@gih.grajewo.pl )

Poniżej przykład zdjęcia, jakich szukamy (SP nr 2, zbiory Andrzeja Lendo) !!!


Grajewskie Centrum Kultury

Na tych zdjeciach są mi znane osoby" ś.p.Baśka Brzezinska, ś.p.Wanda Sulewska (stomatolog), ś,p.Teresa Tylki, Alka Poniatowska,Natala Brzezińska wzruszajace mi zdjęcia.Boże ilez to lat temu ponad pól wieku.....
Napisał: wzruszona dodano: 2020-10-14 16:35:53

Nikt prawie nie nosił okularów, nikt nie miał skrzywionego kręgosłupa. Wszystko cieszyło. A DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!!!
Napisał: marek dodano: 2020-10-15 09:34:51

Za Panią na końcu siedzi A.Lendo
Napisał: Koleżanka z klasy dodano: 2020-10-15 13:11:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.