Zemścił się na aucie

aktualizacja: 2020-09-21 17:51:18     nr wiadomości: 43464     przeczytano: 4902     Ilość komentarzy komentarze: 0

Grajewscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie pojazdu. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 800 złotych. 18-latek usłyszał już zarzut. Zgodnie z Kodeksem karnym za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W sobotę 19.09. dyżurny grajewskiej Policji, otrzymał zgłoszenie o kłótni pomiędzy mieszkańcami Grajewa. Awantura miała dotyczyć uszkodzenia pojazdu. Mundurowi po przyjeździe na interwencję ustalili, że kilka godzin przed zgłoszeniem młody mężczyzna uszkodził zgłaszającemu samochód. Do zdarzenia doszło na jednym z parkingów sklepowych na terenie miasta. Właściciel pojazdu swoje straty oszacował na 800 złotych. Mieszkaniec Grajewa przyznał się do uszkodzenia pojazdu. Dodał, że przyczyną jego zachowania był konflikt pomiędzy nim a zgłaszającym sprzed kilku dni.

Nieporozumienie miało wynikać z faktu, iż jeden mężczyzna zajechał drugiemu drogę na parkingu sklepowym. 18-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Zgodnie z Kodeksem karnym za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. - KPP w Grajewie

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.