Zmiany w Klubie Seniora

aktualizacja: 2019-06-06 09:01:36     nr wiadomości: 39411     przeczytano: 5545     Ilość komentarzy komentarze: 2

Wielu mieszkańcom Grajewa nie trzeba przedstawiać tego adresu - do klubu przy ul. Konstytucji 3 Maja 2 B zaglądają często i od dawna. Przychodzą na obiady, zajęcia, warsztaty, organizują tu spotkania świąteczne, integracyjne, umawiają się na wycieczki i wyjazdy.

Od ponad 25 lat najważniejszym celem działań Klubu Seniora jest aktywizacja społeczna, kulturalna i psychofizyczna wszystkich jego członków.

W bieżącym roku budynek klubu czekają spore zmiany; zostanie przeprowadzony remont pomieszczeń wewnętrznych.

- Inwestycja obejmie dostosowanie warunków do odpowiedniego standardu, pozwalającego na przebywanie seniorów. W zakres prac wejdzie m.in. remont całości instalacji elektrycznej i hydraulicznej, wymianę części kaloryferów, wykonanie nowych okładzin posadzkowych, sufitów podwieszanych, malowanie ścian, demontaż istniejących drzwi i montaż nowych, wykonanie okładzin ścian i podłogi w pomieszczeniu zmywania naczyń, jak również zakup wyparzarki gastronomicznej – wymienia nam Waldemar Wieczorek z Miejskiego Punktu Konsultacyjnego w Dziedzinie Uzależnień i Przemocy w Rodzinie, znajdującego się we wspomnianym budynku.

Swoje oblicze zmieni także teren zielony na tyłach ośrodka. Powstanie ogólnodostępne plenerowe miejsce sportu, rekreacji i odpoczynku, w skład którego wejdą: urządzenia siłowni zewnętrznej, sprawnościowy plac zabaw dla dzieci, strefa relaksu i gier wraz z zagospodarowaniem zieleni.

Na realizację obu zadań Miasto otrzymało dofinansowanie z budżetu państwa, łącznie 170 tys. zł.


/e/

obiekty sportowe OK z Seniora znów staną się juniorami młodszymi
Napisał: jurek dodano: 2019-06-08 14:06:05

wszystko fajnie, tylko niech klienci tego KLUBU nie parkują na zakręcie ślepej uliczki. Zastawiają wjazd na sąsiednią posesję i stwarzają zagrożenia wypadkowe na ostrym zakręcie.
Napisał: Stanisław dodano: 2019-06-09 08:18:59

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.