Szczuczyńskie "serducho"

aktualizacja: 2021-04-19 08:47:20     nr wiadomości: 45411     przeczytano: 1172     Ilość komentarzy komentarze: 0

W październiku 2020r. pod siedzibą Stowarzyszenia "Nasz Szczuczyn" (ul. Łomżyńska 11) zainstalowaliśmy instalację do zbiórki nakrętek. Podjęliśmy decyzję, że nakrętki przekazywać będziemy dla rodziny Pawełka Stelmaszyńskiego z Grabowa.

Serce raz za razem zapełnia się w ekspresowym tempie, dzięki nieustannym wizytom z nakrętkami mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn. W zbiórkę nakrętek aktywnie włączają się członkowie Wolontariatu Szkoły i Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie.  

Dzięki Waszemu wsparciu do tej pory dla Pawełka przekazaliśmy już osiem serc - łącznie ok. 1300 kg nakrętek!

Możecie też wesprzeć Pawełka przekazując swój 1% podatku.

NR KRS 0000387207
Cel szczegółowy:
367 Paweł Stelmaszyński

Dziękujemy WSZYSTKIM dotychczasowym darczyńcom! 
Bez Was ta pomoc nie byłaby możliwa! 

Zakup instalacji „SERCE DLA SZCZUCZYNA” nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego licznego grona darczyńców m. in. Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczuczynie, Mariusza Konopka, Joanny Mioduszewskiej, Piotra Kurzątkowskiego, Janusza Siemiona, Agnieszki Wójcickiej, Elżbiety Stockiej, Artura Świderskiego, Iwony Perkowskiej, Jadwigi Jolanty Budzińskiej, Danuty Szturc, Tadeusza Małachwieja.

Niech uśmiech na twarzach tych, którym możemy pomóc będzie dla nas wszystkich największą nagrodą.

Andrzej Kosmowski
Stowarzyszenie "Nasz Szczuczyn"

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.