Uliczny Bieg Wilka

aktualizacja: 2021-04-29 08:18:53     nr wiadomości: 45511     przeczytano: 1157     Ilość komentarzy komentarze: 0

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19 pojawiła się nadzieja, że po raz XXII odbędzie się Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Tradycyjnie odbywał się w drugą sobotę maja. Tym razem ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne Wilcze Bieganie odbędzie się 3 lipca.

Impreza ta  wpisała się  w życie nie tylko naszego miasta. I mimo że mamy trochę czasu, to trwają już intensywne prace organizacyjne, bo przygotowywano się na dzień 8 maja. Ale trwają dalej, bo wszyscy chcą powrócić na biegowe trasy.

Na czele Komitetu Organizacyjnego stoi Dariusz Latarowski - Burmistrz Grajewa. Tradycyjnie Patronat Honorowy sprawuje Marszałek Województwa Podlaskiego – Artur Kosicki oraz Starosta Grajewski i Burmistrz miasta.

W tym roku w związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi pandemii odbędzie się tylko Bieg Główny na dystansie ok. 10 000 m z udziałem zawodniczek i zawodników w wieku powyżej 16 lat. Po raz kolejny będzie też marsz Nordic Walking. Ze względu na reżim sanitarny nie będzie biegów dla dzieci i młodzieży, a rywalizacja ze względów na bezpieczeństwo odbędzie się na terenie Klubu Hades. Tam przygotowano pętlę liczącą ok.2 km z wykorzystaniem m. in. ścieżki biegowej czy boiska. Część biegu przebiegać będzie ul. Konopki i Legionistów oraz fragmentem ul. Spokojnej.

    Wszystkie informacje regulaminowe znajdują się na stronie www.maratonka.pl  Jak zwykle zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie www.elektronicznezapisy.pl Link znajduje się na stronie www.maratonka.pl.

     

                                                                                                                    KS Maratonka  

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.