"Wilk Roku"

aktualizacja: 2021-04-06 14:34:45     nr wiadomości: 45313     przeczytano: 2567     Ilość komentarzy komentarze: 0

6 kwietnia, rusza nabór wniosków na kandydatów do dorocznej Nagrody Burmistrza Miasta Grajewo - "Wilk Roku". Regulamin oraz druki wniosków dostępne są na stronie www.grajewo.pl (https://www.grajewo.pl/pl/aktualnosci/rusza-nabor-wnioskow-na-kandydatow-do-nagrody-burmistrza-miasta-grajewo---wilk-roku-.html) .

Kandydatów można zgłaszać do 30 kwietnia. Wnioski należy dostarczyć do Urzędu Miasta w zamkniętej kopercie zatytułowanej WILK ROKU bądź przesłać drogą pocztową (Urząd Miasta Grajewo, ul. Strażacka 6a, 19-200 Grajewo lub elektroniczną (skan dokumentów) na adres [email protected]

Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, instytucji lub organizacji, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem służą miastu i jego mieszkańcom oraz przyczyniają się do promowania Grajewa.

Uwaga! W związku z ogłoszoną w ubiegłym roku pandemią koronawirusa i odwołaną Galą, w tym roku będą brane pod uwagę osiągnięcia zarówno z 2020 jak i 2019 roku.

Nagrody przyznawane będą w sześciu kategoriach:
1. Wydarzenie Roku.
2. Osobowość Roku
3. Twórczość Artystyczna
4. Wolontariusz Roku
5. Uczeń Roku
6. Wilk Grajewian

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.