Zadbane obiekty sportowe

aktualizacja: 2021-04-02 11:08:38     nr wiadomości: 45287     przeczytano: 1498     Ilość komentarzy komentarze: 1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie czas w przerwie statutowej działalności obiektów sportowych, spowodowanej wprowadzeniem ministerialnych ograniczeń, wykorzystuje na przeprowadzenie prac porządkowo konserwacyjnych na obiektach sportowych.

Prowadzone są wiosenne prace porządkowe w Miasteczku Ruchu Drogowego oraz pumptracku znajdujących się w Parku Solidarności. Stadion miejski zyska nową nawierzchnię ułatwiającą poruszanie się sprzętem do pielęgnacji murawy boiska, jak też zawodników. Rdza na ogrodzeniu obiektu od strony ulicy J. Piłsudskiego zostanie usunięta i pokryta nową powłoką malarską.

Okres zamknięcia obiektów sportowych dla ich użytkowników, zostanie dobrze wykorzystany, aby po ponownym uruchomieniu mogli w pełni korzystać i cieszyć się z uprawianych aktywności.

 

Ten sam sprzęt będzie wykorzystywany do pielęgnacji murawy boiska jak i zawodników? :-) A jak rdza zostanie usunięta, to jak zostanie pokryta nową powłoką malarską? Jakiś absolwent zdalnego nauczania notkę pisał?
Napisał: Konrad dodano: 2021-04-05 17:23:51

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.