„Przebój sezonu” (foto)

aktualizacja: 2017-04-06 22:17:58     nr wiadomości: 31419     przeczytano: 4459     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 4 kwietnia 2017 r. na scenie Grajewskiego Centrum Kultury można było obejrzeć „Przebój sezonu” - przedstawienie w reżyserii Krzysztofa Jaroszewskiego. Licznie zgromadzona grajewska publiczność mogła podziwiać znanych i lubianych aktorów: Małgorzatę Potocką, Małgorzatę Lewińską, Dariusza Kordka oraz Michała Milowicza.

„Przebój sezonu” to komedia nieprzewidywalna o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania i nawet się nie spodziewasz, co ci przyniesie.

Komizm sytuacyjny w połączeniu ze śmiesznymi dialogami rozbawił zgromadzoną publiczność. Zaś występujący na scenie aktorzy z zaangażowaniem wykreowali wyraziste postacie, bohaterów sztuki., za co zebrali w pełni zasłużone, gromkie oklaski.

fot.GCK

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.