Dofinansowanie OSA w powiecie

aktualizacja: 2019-05-24 09:46:58     nr wiadomości: 39292     przeczytano: 3857     Ilość komentarzy komentarze: 2

Znamy wyniki naboru drugiej edycji Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA). W jego ramach w całej Polsce zostanie dofinansowanych 1 420 obiektów (w ciągu dwóch lat 2 950) – poinformowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Otwarte Strefy Aktywności są ogólnodostępnymi plenerowymi miejscami sportu, rekreacji i odpoczynku, w skład których wejdą: urządzenia siłowni zewnętrznej, sprawnościowy plac zabaw dla dzieci, strefa relaksu i gier, zagospodarowanie zieleni. Mają sprzyjać integracji społecznej i być skierowane do różnych grup wiekowych. O dofinansowanie budowy mogły ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego, podmioty posiadające osobowość prawną, np. stowarzyszenia, fundacje czy spółdzielnie mieszkaniowe w dwóch wariantach realizacyjnych. Wariant podstawowy obejmuje siłownię plenerową i strefę relaksu. W wariancie rozszerzonym zajdzie się siłownia plenerowa, strefa relaksu, sprawnościowy placu zabaw, zagospodarowanie zieleni i ogrodzenie terenu.

Wśród wybranych do dofinansowania znalazły się:

•    Wniosek Powiatu Grajewskiego na budowę 1 obiektu w wariancie rozszerzonym. Kwota dofinansowania  - 49 900 zł.

•    Wniosek Miasta Grajewo na budowę 1 obiektu w wariancie rozszerzonym. Kwota dofinansowania  - 49 900 zł.

•    Wniosek Gminy Rajgród na budowę 2 obiektów w wariancie podstawowym. Kwota dofinansowania  - 50 000 zł.

•    Wniosek Gminy Szczuczyn na budowę 4 obiektów w wariancie podstawowym i 1 w wariancie rozszerzonym. Kwota dofinansowania  - 149 900 zł.

 
/e/

Super zestawienie Szczuczyn 5 placów !!!! Brawo
Napisał: grajewiak dodano: 2019-05-24 12:46:53

Wstyd dla speca od funduszy Europejskich, który nie ma obowiązku świadczenia pracy w budynku UM w Rajgrodzie, gdzie jest zatrudniony,, że nie załatwił dofinansowania przynajmniej w wysokości swojego wynagrodzenia. Jak ten Pan sobie życzy mogę ujawnić publicznie swoje dane osobowe. Z poważaniem
Napisał: pamiętliwy dodano: 2019-05-25 07:13:41

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.