Dzieci z wizytą u policjantów

aktualizacja: 2016-06-18 07:26:07     nr wiadomości: 28748     przeczytano: 4463     Ilość komentarzy komentarze: 1

Grajewscy policjanci gościli dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie. Dzieci zwiedziły budynek komendy, zobaczyły policyjną strzelnicę, siłownię, tzw. przyjazny pokój przesłuchań oraz dowiedziały się, na czym polega praca policjanta.

Grajewskich policjantów odwiedzili niecodzienni goście – przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie. W pierwszej części spotkań dzieci obejrzały radiowozy, wykorzystywane przez policjantów w codziennej służbie. Następnie zwiedziły policyjną strzelnicę, siłownię, tzw. przyjazny pokój przesłuchań oraz dowiedziały się, na czym polega praca policjanta. Najwięcej radości sprawiła najmłodszym możliwość przymierzenia policyjnej kamizeli, czapki czy ochronnego kasku. Wizyty zakończyły się pogadanką na temat bezpieczeństwa najmłodszych. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, policjantki omówiły zasady bezpiecznego zachowania w domu, na podwórku, nad wodą, podczas spotkania obcego i inne zagrożenia. Szczególną uwagę poświęciły bezpieczeństwu najmłodszych w ruchu drogowym. Przypomniały zasady bezpiecznego poruszania się drogach, przekraczania ulicy i omówiły korzyści płynące z używania elementów odblaskowych.  - KPP w Grajewie

Spotkania zakończyły się wykonaniem pamiątkowych zdjęć. 

 

 

Super pomysl.PM6 chyba nalezy do najaktywniekszych przedszkoli,ma bdb opinie.
Napisał: adam dodano: 2016-06-18 08:01:45

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.