Dziewczynka postrzelona z broni

aktualizacja: 2020-09-23 08:33:46     nr wiadomości: 43482     przeczytano: 6117     Ilość komentarzy komentarze: 2

Dziewczynka trafiła do szpitala po tym, jak brat postrzelił ją z broni pneumatycznej. Do wypadku doszło w jednej z miejscowości gminie Nowogród.

8-letni chłopiec podczas zabawy na posesji ze swoją rówieśniczką, postrzelił ją z broni pneumatycznej. Jak ustalili policjanci dzieci znalazły broń w budynku gospodarczym. Leżała na stole. Chłopiec pociągnął za język spustowy i wtedy doszło do postrzelenia dziewczynki. Życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo – podaje podinsp.Tomasz Krupa, Rzecznik Prasowy Podlaskiej Policji.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.

 

Pistolet pneumatyczny lub karabinek nie są BRONĄ PALNA trochę wiedzy a nie kolejny artykuł przekazujący nieprawdę i nagłaśnianie sprawy żę postrzelona z broni!!
Napisał: Strzelec Kazik dodano: 2020-09-24 18:19:15

Do Strzelec Kazik: Nigdzie nie pisze, że została postrzelona z broni palnej. Jak coś jest bronią to niekoniecznie jest bronią palną. Jest broń biała, pneumatyczna, palna, obuchowa itd.
Napisał: CZ dodano: 2020-09-26 11:44:51

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.