Hazardowa szara strefa

aktualizacja: 2017-09-21 09:27:41     nr wiadomości: 33002     przeczytano: 4338     Ilość komentarzy komentarze: 2

W wyniku kontroli przeprowadzonej w jednym z zambrowskich lokali, funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży wraz z funkcjonariuszami Policji w Zambrowie, zatrzymali cztery automaty do gier hazardowych. Urządzenia działały tam nielegalnie.

W wyniku działań nakierowanych na zwalczanie hazardowej szarej strefy, funkcjonariusze KAS zidentyfikowali lokal, w którym podejrzewano, że urządzane są gry losowe na automatach do gier hazardowych. Biorąc pod uwagę, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, takie urządzenia mogą znajdować się w kasynach lub w salonach gier, funkcjonariusze KAS przeprowadzili kontrolę. W jej wyniku okazało się, że znajdujące się w lokalu cztery automaty do gier są nielegalne i umożliwiają prowadzenie gier losowych niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Organizatorom nielegalnego hazardu grożą wysokie kary grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności. Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 1 kwietnia br., osoby urządzające tego typu gry, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł za każdy nielegalny automat. – informuje rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

 

  - fot. IAS

W Grajewie też polikwidujcie te Maszyny.Ludzie tylko kasę wtapiają.I też jest kilka miejsc gdzie na pewno nie stoją tam legalnie.
Napisał: Mieszkaniec dodano: 2017-09-21 12:46:44

W grajewie pelno jest miejsc nie oznaczonych a jednach stoja maszyny i ci co graja wiedza gzie i tam chodza?mysleli ze jal zdejma szyldy to nikt sie nie dowie hihi
Napisał: Waldek dodano: 2017-09-21 15:31:42

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.