IV Dance Festival 4 School

aktualizacja: 2017-03-30 21:41:05     nr wiadomości: 31347     przeczytano: 4159     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 26 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbył się Festiwal Tańca Nowoczesnego pod nazwą „IV Dance Festival 4 School” Organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie oraz Szkołę Tańca „Dance Project” pod Patronatem Burmistrza miasta Szepietowo.

Celem festiwalu była popularyzacja tańca nowoczesnego, wymiana dorobku artystycznego oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży poprzez bezpośrednie konfrontacje taneczne. Grajewskie Centrum Kultury reprezentowały 2 formacje taneczne: BANANA MAFIA w kategorii powyżej lat 15 oraz FIKUSIE w kategorii formacje do lat 11.

Kolejny raz miło nam poinformować, iż wyjazd grajewskich zespołów zakończył się sukcesem obu grup.

- I miejsce w kategorii formacje powyżej lat 15 zdobył zespół BANANA MAFIA

- III miejsce w kategorii formacje do lat 11 zdobył zespół FIKUSIE

Dodatkowymi kategoriami, w których wzięła udział część zawodników z GCK były także prezentacje solowe, duety oraz bitwy taneczne. W tych rywalizacjach dodatkowy sukces w prezentacji solowej zdobyła Daria Jagielska (Banana Mafia) zajmując 2 miejsce na 8 startujących i większości starszych od siebie zawodniczek. Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, iż był to pierwszy reprezentacyjny start grupy FIKUSIE na wyjazdowych zawodach z czym sobie świetnie poradzili.

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone medalami, pucharami oraz dyplomem. Dumni z osiągnięć grajewskich sekcji tanecznych z radością gratujemy zespołom FIKUSIE , BANANA MAFIA i prowadzącemu zespoły instruktorowi Marcinowi Wasilewskiemu oraz życzymy dalszych sukcesów.   -Marcin Jarosiński Referent ds. promocji Grajewskie Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.