Inwestycja w gminie Radziłów

aktualizacja: 2018-05-09 13:06:37     nr wiadomości: 35157     przeczytano: 4203     Ilość komentarzy komentarze: 0

Kolejna inwestycja zostanie zrealizowana w gminie Radziłów. Urząd zaprasza do składania ofert na realizację zadania "Zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową części budynku szkoły podstawowej (w tym byłych pomieszczeń mieszkalnych na piętrze) na potrzeby świetlicy w miejscowości Klimaszewnica".

Przebudowie zostaną poddane tylko pomieszczenia, które do tej pory zajmowała nauczycielka pracująca w szkole. W chwili obecnej mieszkanie zostało opuszczone a my będziemy adaptować je na potrzeby szkoły – wyjaśnia nam Elżbieta Dymecka, zastępca Wójta Gminy Radziłów.

Do 21 maja br. do godz. 12.00 zainteresowane podmioty mogą składać swoje propozycje cenowe. O wyborze najkorzystniejszej oferty zadecyduje najniższa zaproponowana cena. 
Zakres prac będzie obejmował m.in. wykonanie ścian działowych, podłóg i posadzek, malowanie, szpachlowanie i okładziny ścienne, stolarkę drzwiową, demontaż instalacji elektrycznej, wstawienie rozdzielnicy elektrycznej, wykonanie instalacji elektrycznej, internetowej oraz nowej instalacji wodno – kanalizacyjnej i wewnętrznej c.o. 

Prace budowlane powinny zostać zrealizowane do 24 sierpnia br.

/e/

 

  - SP Klimaszewnica
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.