Literackie potyczki w ZSM1

aktualizacja: 2017-03-03 07:29:24     nr wiadomości: 31031     przeczytano: 3786     Ilość komentarzy komentarze: 0

24 lutego 2017 r. w czytelni biblioteki Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbył się turniej czytelniczy „Literackie potyczki w bibliotece”. Celem turnieju było zachęcanie uczniów do korzystania z biblioteki, a tym samym  rozbudzenie zainteresowań czytelniczych uczniów. Literackie potyczki w bibliotece przygotowały nauczycielki biblioteki p.Halina Rokicka, p.Renata Latarowska oraz p.Dorota Łaguna. Organizatorzy w ciekawy sposób popularyzowali twórczość literacką, uwrażliwiali młode pokolenie na piękno literatury. Młodzież mogła również rozwijać wyobraźnię poprzez twórcze działania i jeszcze bardziej zacieśnić więzi, nawiązać bliższe kontakty z  rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach.


    Do literackiego turnieju przystąpiły trzyosobowe reprezentacje klas pierwszych gimnazjum. Uczestnicy potyczek wykazali się dużą wiedzą oraz inwencją twórczą. Wszyscy młodzi miłośnicy książek zostali docenieni, zarówno przez prowadzących jak i uczniów, którzy aktywnie dopingowali swych kolegów. 
    Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy i zapraszamy do biblioteki. - I.Lewszyk(ZSM nr1)

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.