Luzowanie obostrzeń

aktualizacja: 2020-05-04 09:52:12     nr wiadomości: 42253     przeczytano: 4206     Ilość komentarzy komentarze: 0

W związku z zachodzącymi zmianami w obrębie wprowadzonych ograniczeń w ramach walki z koronawirusem Urząd Miasta w Szczuczynie przedstawia kilka bieżących informacji.

 • Jedyna dotychczas zakażona koronawirusem osoba w gminie została wyleczona i znajduje się już w domu. Badania członków rodziny przyniosły wyniki negatywne.
   
 • Od poniedziałku 4 maja 20 r. Urząd Miejski wraca do swoich normalnych godzin pracy, jednak wciąż będzie funkcjonował punkt obsługi petentów i ograniczenie do spraw pilnych.
   
 • Od wtorku 5 maja wznawia pracę targowica miejska na ul. Kolneńskiej. Wszelkie regulacje dotyczące sprzedawców i kupujących są już wywieszone przy wejściu na teren targowiska.
   
 • Od 4 maja Biblioteka Centrum Kultury wznawia pracę w zakresie udostępniania księgozbioru.
   
 • W związku z wyznaczeniem terminu wznowienia pracy przedszkola i oddziałów przedszkolnych nauczyciele prowadzą analizę ilości osób, które zdecydują się na udział dziecka w zajęciach na terenie szkoły. Czynione są starania, by zajęcia przedszkolne zostały wznowione od 6 maja.
   
 • Z końcem kwietnia swoją działalność zakończył "OSP Patrol".

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.