Patrz gdzie parkujesz

aktualizacja: 2019-03-14 17:33:30     nr wiadomości: 38686     przeczytano: 3908     Ilość komentarzy komentarze: 3

Parkowanie na drogach pożarowych może kosztować czyjeś życie.

13 marca br. około godz. 19.00 ełccy strażacy zostali zadysponowani do otwarcia mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Mickiewicza w Ełku. W lokalu znajdował się mężczyzna, który pilnie wymagał pomocy medycznej. Po przybyciu na miejsce, akcję ratunkową utrudniał zaparkowany na drodze pożarowej samochód osobowy. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze, po otwarciu mieszkania, ratownicy udzielili mężczyźnie pomocy.

Jak tłumaczył kierowca - "Ja tylko na 5 minut zaparkowałem".

Niestety z takimi sytuacjami strażacy mają do czynienia coraz częściej. Pamiętajmy chwila - a może kosztować ludzkie życie.

 

Jak oni ... parkują

 

jak niekiedy karetka pogotowia moze dojechac do choreogo otóż wygodnisie z bloku 28 na os.poludnie zamiast stawiać samochody na wolnych miejscach do parkowania stawiaja swoje samochody na chodniku pomimo tego ze stoi znak zakaz postoju i parkowania-dzielnicowy byl informowany ale chodzi inna droga a do tych ludzi wygodnickich nie dociera.
Napisał: bezmandatowiec dodano: 2019-03-14 18:15:07

kiedy dzielnicowy zrobi porzadek z kierowcami z bloku 28 na os.poludnie ktorzy nie znaja znakow drogowych i parkuja swoje samochody na chodniku pomimo tego ze stoi znak zakazu oarkowania i postoju-a wolne miejsca sa i w szczycie tego bloku i naprzeciwko-do tych ludzi nie dociera ze pieszy z wozkiem ma niekiedy trudnosci z przejazdem-najlepiej wjechac na klatke schodowa samochodem-bylo by blizej.
Napisał: stary kierowca dodano: 2019-03-15 07:15:06

Karetka wjedzie bez problemu. To nie wygodnictwo, pokaż mi wolne miejsca na tym parkingu po godz.17.
Napisał: Kolekcjoner mandatów dodano: 2019-03-15 14:44:33

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.