Seniorzy z wizytą w ZSS

aktualizacja: 2017-03-25 09:58:03     nr wiadomości: 31282     przeczytano: 3862     Ilość komentarzy komentarze: 1

22 marca 2017 r. grupa z Klubu Seniora gościła w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie. Spotkanie z uczniami było okazją do wspólnego powitania wiosny - najpiękniejszej z pór roku. Panie z Klubu Seniora do szkoły wkroczyły w kapeluszach przystrojonych kolorowymi kwiatami. 


W samym budynku było również wiosennie - kolorowo i miło. Uczniowie rozśpiewali się podczas przygotowanego przez nas quizu o wiośnie. Poprowadziła go nasza koleżanka z klubu, pani Jadwiga Świderska. Wszyscy uczestnicy w nagrodę za wspaniałe odpowiedzi otrzymali upominki. Nie zabrakło także występów seniorów, którzy śpiewali piosenki o wiośnie. Uczniowie na pożegnanie obdarowali nas pięknymi kwiatami.


Spotkanie to było doskonałą okazją do oderwania się od codzienności, bycia razem tu i teraz. Wspólny śpiew i zabawy zintegrowały i zbliżyły nas do siebie.
Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom szkoły za miłe przyjęcie, ciepłą i serdeczną atmosferę. Szczególne podziękowania kierujemy dla pani Joli Ciechanowicz, pani Magdaleny Babul i pani Annie Glińskiej.  - Irena Wojsławowicz

Super ,świetna zabawa.
Napisał: Bogdan ze Szwecii dodano: 2017-04-04 19:53:19

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.