Spotkanie w okręgu nr 8

aktualizacja: 2016-09-06 08:30:42     nr wiadomości: 29330     przeczytano: 7089     Ilość komentarzy komentarze: 2

1 września br. z inicjatywy Anety Chrzanowskiej – Karwowskiej radnej Miasta Grajewo Burmistrz Dariusz Latarowski spotkał się z mieszkańcami w okręgu nr 8. 

Brak kanalizacji i nawierzchni ulic oraz oświetlenia to najważniejsze problemy, z którymi zmagają się mieszkańcy tego okręgu. Obecni na spotkaniu mieli okazję bezpośrednio wyrazić swoje potrzeby oraz  uzyskać informacje dotyczące działań podejmowanych przez władze miasta na różnych obszarach. Podczas zebrania padły obietnice rozwiązania niektórych problemów jeszcze w tym roku, na inne inwestycje mieszkańcy będą musieli poczekać.

Przybyli na spotkanie uzyskali odpowiedź dotyczącą zagospodarowania budynku po dworcu PKP, budowie bloku komunalnego, rewitalizacji Placu Niepodległości, Muzeum Mleka, budowie półronda czy planowanych pracach na ul. Wojska Polskiego. 


Do okręgu wyborczego nr 8 należą ulice: Baśniowa, Działkowa, Franciszka Stefczyka, Kolejowa, Konopska, Kwiatowa, Liryczna, Łąkowa, M. Konopnickiej, Przygodowa, Słoneczna.

foto, wideo e-Grajewo.pl

 

To co w koncu z ta Konopska?
Napisał: Ciekawa dodano: 2016-08-30 09:00:15

Ciekawa trzeba czytać przetarg już Starostwo ogłosiło miesiąc temu, i już na dniach będzie robiona.
Napisał: mieszkanka dodano: 2016-08-30 22:48:19

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.