Szukasz idealnego mieszkania? Przyjdź na targi mieszkaniowe w Łodzi

aktualizacja: 2019-03-04 10:00:57     nr wiadomości: 38563     przeczytano: 3128     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zakup idealnego lokum to nie lada wyzwanie. Żeby się do niego solidnie przygotować, warto skonsultować się ze specjalistami, poznać rynek i zorientować się w cenach. Tak, by nie przepłacić i zapewnić sobie dostęp do najlepszych ofert. Miejscem, w którym spotyka się przyjemne z pożytecznym, są targi mieszkaniowe w Łodzi.

Ostatni weekend marca – ważna data

30-31 marca – ten weekend powinni zarezerwować sobie wszyscy ci, którzy zastanawiają się nad kupnem mieszkania. Planowanie zakupów jeszcze nigdy nie było tak miłe! Bo tutaj będziemy mogli nie tylko zaznajomić się z ofertą najbardziej atrakcyjnych nieruchomości, ale także porozmawiać z ekspertami i posłuchać wykładów prowadzonych przez najlepszych specjalistów z dziedziny. To szansa na przestudiowanie najnowszych trendów wnętrzarskich, głębsze zapoznanie się z branżą i nawiązanie przydatnych kontaktów, które później mogą poskutkować użytecznymi znajomościami.

Wszystko na miejscu

Tegoroczna odsłona łódzkich targów nieruchomości to najlepsza okazja do zaznajomienia się z ofertą deweloperów z całego kraju i, co ważne, zadawania im pytań. Nie ma potrzeby uskuteczniania mozolnych wycieczek od biura do biura. Tutaj spotkamy wszystkie największe firmy i będziemy mieli wyjątkową możliwość na porozmawianie z ponad setką wystawców. Nigdzie nie dostaniemy sposobności na tak szerokie zapoznanie się z portfolio tak różnorodnych przedsiębiorców. Spotkania z ekspertami, ponad 100 wystawców, seminaria i wykłady – to jedynie wycinek programowych przyjemności, które czekają na odwiedzających te spotkania łowców perfekcyjnych mieszkań i domów.

Rabaty, promocje, atrakcje

To jednak nie wszystko. Ciekawą gratką dla poszukiwaczy lokum idealnego jest strefa rabatów i promocji, w której można skorzystać z szans, których nie ma i nie będzie nigdzie indziej. W ramach poprzednich spotkań pojawiła się m.in. perspektywa zyskania 10% wartości zakupu miejsca parkingowego w inwestycji, wylosowanie kuponów na zniżkę przy okazji projektu wnętrza, darmowe doradztwo finansowe lub konsultacje w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości. A to tylko przykłady tego, jak można zarobić i ile zaoszczędzić na wizycie na łódzkim wydarzeniu.

Poszczególne stoiska to różnego rodzaju niespodzianki: bezpłatne ubezpieczenie mieszkania, rabat na każdy metr kwadratowy lokum, projekty kuchni, aranżacje łazienek. Każdy miał szansę znaleźć tutaj coś dla siebie. I na kolejnej edycji wydarzenia nie będzie inaczej. A w dodatku na każdych targach funkcjonuje specjalna strefa dla dzieci, w której młodzi ludzie będą się doskonale bawić, podczas gdy ich rodzice ze spokojną głową obejrzą najciekawsze propozycje deweloperów i wezmą udział w seminariach i spotkaniach z ekspertami z różnych dziedzin związanych z rynkiem nieruchomości.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.