Trójka cenzuruje Kazika

aktualizacja: 2020-05-17 13:06:03     nr wiadomości: 42367     przeczytano: 3753     Ilość komentarzy komentarze: 3

W piątkowym wydaniu Listy Przebojów Programu Trzeciego pierwsze miejsce zajął Kazik Staszewski z politycznym utworem "Twój ból jest lepszy niż mój", będącym komentarzem do zachowania partii rządzącej w rocznicę katastrofy smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 roku.

Przypomnijmy, że gdy milionom Polaków zakazano wychodzenia z domu i pójścia na cmentarze, taką możliwość miał Jarosław Kaczyński, prezes PiS, który odwiedził grób zmarłego tragicznie brata.

Niedługo po tym, jak piosenka dotarła na pierwsze miejsce listy przebojów prowadzonej przez Marka Niedźwieckiego, notowanie unieważniono, o czym poinformował Tomasz Kowalczewski, redaktor naczelny Trójki.

Oświadczenie Dyrektora-Redaktora Naczelnego Programu 3 Polskiego Radia

Lista Przebojów Programu 3

Marek Niedźwiecki, Wojciech Mann, Jan Chojnacki  i Hirek Wrona to niejedyni dziennikarze Trójki, którzy podjęli decyzję o odejściu z rozgłośni.

 

 https://plejada.pl/newsy

Sama piosenka jest mniej niż pzeciętna, można nawet powiedzieć - kiepska. Kazik okres świetności już dawno ma za sobą. Ale żeby żeby cenzurować... Okazuje sie, ze lidzie tzw. "dobrej zmiany' to typowa dyktatura ciemniaków. Wszystko w temacie,
Napisał: biksi dodano: 2020-05-18 10:02:02

Wracamy do czasów PRL cenzura blokuje wolność słowa.PiSowskie radia będą puszczać muze ich nie krzywdzącą.Na nowej liście 3 pojawi sie Santor iPołomski.Żal starych legendarnych radiowców.
Napisał: czwarty dodano: 2020-05-18 12:24:47

Wracamy do czasów PRL cenzura blokuje wolność słowa.PiSowskie radia będą puszczać muze ich nie krzywdzącą.Na nowej liście 3 pojawi sie Santor iPołomski.Żal starych legendarnych radiowców.
Napisał: czwarty dodano: 2020-05-18 12:25:35

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.