Uwaga na fałszywe e-maile

aktualizacja: 2019-06-10 13:30:41     nr wiadomości: 39437     przeczytano: 4427     Ilość komentarzy komentarze: 2

Uwaga na fałszywe e-maile o kontroli skarbowej 

 

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których nadawca, podszywając się pod urząd skarbowy, informuje o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej.

Nie należy pod żadnym pozorem otwierać wiadomości, ani załącznika i odpowiadać na e-mail nadawcy. Załącznik może bowiem zawierać szkodliwe oprogramowanie.

Administracja skarbowa nie wysyła e-maili informujących podatników o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej.

Przestrzegamy i apelujemy o ostrożność, szczególnie, że to kolejny przypadek kiedy oszuści podszywają się pod Krajową Administrację Skarbową chcąc namówić odbiorców swoich e-mail do otworzenia podejrzanych linków!

 

 

np.

 

Mam pytanie co robi Grajewski v-ce minister cyfryzacji posel z Grajewa Andruszkiewicz on odpowiada za falszywe e - maile to jego praca A nie ganiac Tuska do wiezienia brac pieniadze na kilemetrowki nie majac samochodu jezeli zostana oszukani ludzie to on powinien odpowiadac a nie tylko duzo gadac jaki on madry.
Napisał: grajewiak dodano: 2019-06-11 00:27:09

Grajewiak ludzie sami też powinni mieć swój rozum ale Ty z głową w dupie przecież tego nie zrozumiesz.
Napisał: Tomek dodano: 2019-06-13 20:56:51

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.