Weekend w spa dla dwojga - dlaczego warto zafundować taki prezent?

aktualizacja: 2020-05-15 07:05:08     nr wiadomości: 42360     przeczytano: 1672     Ilość komentarzy komentarze: 0

Szukasz oryginalnego prezentu dla ludzi, którzy w twoim mniemaniu mają już wszystko? Nie musisz kupować kolejnego świecznika ani oryginalnej dekoracji naściennej. Zamiast tego podaruj weekend w SPA dla dwojga. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać taki prezent.

Weekend w SPA dla dwojga – dla kogo 

Dla każdego. Każda para, niezależnie od stażu, potrzebuje odpoczynku, relaksu, oderwania od codzienności. Nie jest tajemnicą, że poza domem wypoczywa się lepiej niż w domu, stąd tak duża popularność city break, czyli weekendowych wyjazdów do ciekawych miast w Europie i na świecie. Pozostając na własnym podwórku, także można odpocząć, wylogować się na dwa dni z internetu (dla niektórych to prawdziwy wyczyn!), spędzić czas inaczej – większą uwagę zwracając na siebie niż na doniesienia z mediów społecznościowych. Nie ma pary, której taki wyjazd nie wyjdzie na dobre. Wyraźnie pokazuje to artykuł: Weekend we dwoje może być ciekawszy niż Ci się wydaje - propozycje romantycznych wyjazdów.

Weekend w SPA dla dwojga – prezent na każdą okazję 

Weekend spędzony w SPA traktowany jest raczej jako dobro luksusowe. Niewiele jest osób, które regularnie bywają w takich miejscach. Na przeszkodzie stoi cena, ale też problemy logistyczne. O ile nowożeńcy nie będą mieli problemu z ustaleniem terminu, to rodzice małych dzieci muszą sobie zorganizować opiekę dla nich. Kolejną rodzicielską bolączką jest niechęć wydawania pieniędzy na siebie. Dlatego warto wyjść z inicjatywą, wręczając taki prezent nie tylko z okazji rocznicy ślubu, ale też na imieniny, urodziny czy walentynki. To nie tylko miły gest, ale i dowód troski o nierzadko zapracowanych i zmęczonych małżonków z kilkunastoletnim stażem.

Weekend w SPA dla dwojga – nie tylko dla młodych 

Z niewiadomych powodów weekend w SPA kojarzy się przede wszystkim z osobami młodymi, którzy chętnie i pełnymi garściami czerpią z życia. Trzeba jednak mieć świadomość, że oferta skierowana jest do wszystkich, także do osób w wieku średnim i starszym. To mit, że takie osoby nie mają czego szukać w salonach SPA. Wręcz przeciwnie! Weekend w SPA dla małżonków, którzy obchodzą właśnie pięćdziesiątą rocznicę ślubu, na pewno będzie lepszym prezentem niż kolejny zestaw porcelanowych talerzy albo nowoczesny odkurzacz. Nauczmy się myśleć, że seniorzy też mają prawo do potrzeb na poziomie rozrywki i przyjemności.

Weekend w SPA – dlaczego warto zafundować taki prezent 

Choćby dlatego, że jest oryginalny. Ciągle jeszcze w umysłach ludzkich pokutuje przekonanie, że prezent powinien być czymś namacalnym, materialnym, co zostanie z obdarowaną osobą przez długie lata. Tymczasem produkty pierwszej, a nawet i drugiej, potrzeby są ogólnodostępne, każdy może sobie kupić to, co jest mu potrzebne i pasuje do aranżacji wnętrza. Dziś kupowanie żelazka, czajnika, tostera czy frytkownicy jest po prostu w złym guście. Podobnie ryzykowne jest kupowanie obrazów lub grafik na ścianę. A weekend w SPA dla dwojga zawsze zostanie ciepło przyjęty. Taki prezent to dowód na to, że myślimy o potrzebach swoich bliskich, staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, nawet tym niewysłowionym, chcemy podarować im czas tylko dla siebie, pozwolić odpocząć i się zregenerować. To okazja do oderwania się od codzienności, odświeżenia relacji z partnerem i budowania wspomnień, które będą zapamiętane na długo

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.