Wieści z Muzeum Mleka

aktualizacja: 2020-07-14 16:28:41     nr wiadomości: 42878     przeczytano: 5721     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Parada Krów w Muzeum Mleka

Muzeum Mleka zaprasza 25 lipca o godz. 11:00 rodziny z dziećmi na warsztaty plastyczne „Parada Krów”.  Odkryj w sobie artystę i stwórz razem z nami unikalną krowę, którą  zaprezentujesz podczas Parady Krów na placu przed Muzeum Mleka.

„Parada Krów” (ang. Cow Parade) to plenerowa wystawa kolorowych krów organizowana na całym świecie, m.in. w  Nowym Jorku, Madrycie, Warszawie czy Sydney. Zawsze cieszy się dużą popularnością w miastach, w których jest organizowana i jest dużą atrakcją zarówno dla mieszkańców jak i też turystów. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy! Tel. 86 262 10 67

 

  • Warsztaty „Obrazek w ramce”

W dniu 14 lipca 2020 r. w Muzeum Mleka odbyły się kolejne wakacyjne warsztaty dla dzieci.

Motywem przewodnim zajęć było wykonanie ramek wypełnionych kwiatami z wykorzystaniem kolorowego papieru, gazety,  guzików, tasiemek itp. Dzieciaki  z uśmiechem na twarzy wychodziły po skończonych warsztatach.  Wykonały wyjątkowe prace prosto od serca, które będą oryginalną ozdobą ich domu. Zapraszamy na kolejne warsztaty do naszego Muzeum.

CTM-MM

 

 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.