Wiosna w Wojewodzinie

aktualizacja: 2017-03-23 22:51:04     nr wiadomości: 31264     przeczytano: 4008     Ilość komentarzy komentarze: 0

Tradycyjnie Pierwszego Dnia Wiosny w Wojewodzinie świętujemy Dzień Języków Obcych – tak też było we wtorek 21 marca 2017 roku. Doskonale bawiliśmy się wszyscy, a klasy rywalizowały w następujących konkurencjach: prezentacja Wiosny, mam talent, przebranie, piosenka, taniec, konkurs sportowy – czyli kto okaże się najsilniejszy inajsprytniejszy.Profesjonalnymi konferansjerami tegorocznej imprezy wiosennej okazali się – Zofia Dodis i Patryk Bagiński.
Wszystkie konkurencje ukazywały uczniowską kreatywność, a niektóre wysoki poziom artyzmu. Rywalizację klas oceniało jury w składzie: Pani Dyrektor - Zdzisława Choynowska, Pani Grażyna Jarosińska, Pani Beata Urbańska, Pani Katarzyna Ołdakowska, Pani Katarzyna Bielińska.


Kreacje tegorocznych Wiosen zapowiadają niezwykle piękna porę roku, a zwyciężyła w tej konkurencji klasa I ZSZ zadziwiając nie tyko jury, teatralnością przedstawienia ukazującego nastanie wiosny. Niezwykle pomysłowi okazali się nasi uczniowie w konkurencji mam talent. Udowodniliście, że posiadacie wiele niebywałych talentów i moglibyście występować w znanym programie telewizyjnym, ale u nas w tej dyscyplinie konkursowej zwyciężyła klasa I TŻB z popisowym numerem żonglerki i błyskawicznym tempem układania kostki Rubika.
Niezwykle pomysłowi okazaliście się w kategorii przebranie za charakterystycznych reprezentantów krajów obcojęzycznych – byli tu postaci z bajek, filmów i świata realnego, a zwyciężyła klasa III TRH, czyli Simpsonowie. W tańcu również okazaliście się znakomici - podobali nam się tańce klasyczne w waszym wykonaniu i młodzieżowe. I wszyscy zapamiętamy rytmiczny taniec klasy II TŻB wraz z wychowawczynią, panią Eweliną Jagłowską i pana Wiesława Ruszczyka w roli dyrygenta swojej rozśpiewanej klasy I ZSZ.
Niepokonani w przeciąganiu liny są uczniowie klasy III TŻB, to prawdziwe siłaczki i siłacze. Tor przeszkód pokonywaliście wręcz fruwająco, co widać na zdjęciach.
W ogólnej punktacji zwyciężyła klasa III TRH, drugie miejsce zajęła klasa III TŻB, a trzecie uczniowie klasy II TŻB, ale wszyscy zasłużyliście na wielkie brawa i uznanie. My, nauczyciele jesteśmy z Was dumni. Potraficie znakomicie bawić się, macie poczucie humoru, czyli potraficie śmiać się z siebie; jesteście kreatywni i utalentowani. Gratulujemy!!! - Elżbieta Karwowska

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.