Wirtualne targi pracy (29 V)

aktualizacja: 2019-05-14 13:11:42     nr wiadomości: 39205     przeczytano: 5486     Ilość komentarzy komentarze: 0

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie uprzejmie informuje pracodawców z terenu powiatu grajewskiego, że w dniu 29 maja 2019 r w godzinach od 10.00 do 14.00 odbędą się wirtualne targi pracy pod nazwą Discover Poland! Work with us  przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu. Pracodawcy, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu będą mieli okazję do bezpłatnego umieszczenia ofert pracy i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych za pośrednictwem internetowego chatu. Organizatorem targów jest Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z urzędami w Gdańsku i Katowicach. W przypadku pytań prosimy o kontakt:

           - z Panem Michałem Raciborskim tel. 857497244, michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

           - z Panią Beatą Chrościńską tel. 857497235,  beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.