Współzawodnictwo sportowe

aktualizacja: 2019-03-08 21:24:44     nr wiadomości: 38629     przeczytano: 6123     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 25 lutego 2019 roku  w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rajgrodzie z udziałem Posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego, władz samorządowych powiatu grajewskiego i gmin, dyrektorów szkół oraz nauczycieli wychowania fizycznego dokonano podsumowania powiatowego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018.


Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w 3 kategoriach wiekowych wszystkie szkoły uhonorowano pucharami i okolicznościowymi dyplomami. Za udział w zawodach wszystkie szkoły otrzymały dyplomy. Nagrody wręczył Starosta Powiatu Grajewskiego Waldemar Remfeld oraz Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Tomasz Cebeliński. 

Podczas uroczystości uhonorowano także kadrę nauczycieli wychowania fizycznego szkół, które w ostatecznej klasyfikacji punktowej zajęły I miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. Przyczynil się Oni do ogromnych sukcesów tych szkół, bardzo dobre wyniki nie byłyby możliwe, gdyby nie Ich pełna zaangażowania i poświecenia praca.

Na zakończenie uroczystego podsumowania Poseł na Sejm RP Kazimierz Gwiazdowski podziękował władzom powiatu za pomoc i tworzenie warunków dla popularyzacji sportu szkolnego, dyrektorom szkół za udzielone wsparcie przy organizacji imprez sportowych, nauczycielom i uczniom za dobrą współpracę i aktywny udział w rywalizacji w ramach współzawodnictwa sportowego szkół powiatu grajewskiego oraz za piękne, pełne emocji widowiska sportowe, których są częścią. Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz pogratulował, życząc kolejnych sukcesów, również w życiu osobistym oraz satysfakcji i zadowolenia z podejmowanych działań.

Wyrazy szacunku i podziękowania Pani Reginie Sulewskiej, która pełniła przez dwie kadencje funkcję Przewodniczącej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego przekazali Poseł oraz Starosta, uczestnicy gromkimi brawami nagrodzili ogrom serca włożonego w pracę dla Związku. Zwycięzcom pogratulowali samorządowcy.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.