Wypadek za Szczuczynem

aktualizacja: 2020-01-21 12:29:24     nr wiadomości: 41302     przeczytano: 6933     Ilość komentarzy komentarze: 0

18 stycznia br. po godz. 22.00 służby ratownicze w Grajewie otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Szczuczyn – Obrytki. W pobliżu miejscowości Sokoły samochód osobowy marki Audi na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na dach.

W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie oraz  ochotników ze Szczuczyna, osoby podróżujące samochodem, z widocznymi obrażeniami zewnętrznymi przebywały na zewnątrz pojazdu. 

- Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy 4 podróżującym osobom (2 kobietom i 2 mężczyznom) oraz otoczeniu ich opieką do czasu przyjazdu zespołów ratownictwa medycznego. W celu odpowiedniego zaopatrzenia rannych konieczne było użycie zestawów ratownictwa medycznego – informuje st. kpt. Arkadiusz Lichota, zastępca Komendanta KP PSP w Grajewie.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do Szpitala Ogólnego w Grajewie.

fot. KP PSP w Grajewie, OSP Szczuczyn
 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.