Wystawa w MDK

aktualizacja: 2009-07-01 15:57:16     nr wiadomości: 9620     przeczytano: 8440     Ilość komentarzy komentarze: 1
W środę 1 lipca br. w Miejskim Domu Kultury została otwarta wystawa prac Koła Plastycznego działającego przy grajewskim MDK – u.

Wystawa jest podsumowaniem całorocznej pracy i twórczości dzieci i młodzieży należących do Koła.
Zajęcia Koła Plastycznego prowadzone były w dwóch grupach – starszej liczącej 15 osób oraz młodszej liczącej 24 dzieci. Opiekunem Koła była Jadwiga Popko – Instruktor ds. upowszechniania sztuki plastycznej oraz reklamy – „ Poprzez uczęszczanie na zajęcia plastyczne dzieci zdobywają i rozwijają dodatkowe umiejętności manualne. Niektóre dzieciaki nie umiały wycinać lub malować farbami. Magda Bryła – jedna z dziewcząt uczęszczających na zajęcia ujawniła swój talent i dostała się do Liceum Plastycznego w Łomży”- mówi.

Na zakończenie- 16 czerwca br. uczestnicy zajęć Koła Plastycznego otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wystawa będzie czynna do 28 sierpnia br.

(fot.e-Grajewo.pl)

Ekspresja fotek i jej profesjonalne kadry, zachęcają do pójścia na wystawę twórczości plastycznej naszych milusińskich. Widać tu, dość zadawalający poziom. Niech żyją zdrowo i długo nowi twórcy, wciąż tej samej sztuki!
Napisał: Kopirajter dodano: 2009-07-01 19:19:11

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.