Ślubowanie w Rydzewie

aktualizacja: 2009-11-05 09:59:50     nr wiadomości: 10526     przeczytano: 8531     Ilość komentarzy komentarze: 2

      W dniu 29 października odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Rydzewie.

      Tradycyjnie uroczystość zaczęła się od występu uczniów klasy pierwszej. Program artystyczny przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani Cecylii Mroziewskiej i Pani Marii Milewskiej. Wystąpili też uczniowie oddziału przedszkolnego, którzy w wierszykach złożyli życzenia swoim starszym kolegom.
      Kolejnym etapem uroczystości były otrzęsiny przygotowane przez Samorząd Uczniowski i klasę szóstą pod kierunkiem Pani Małgorzaty Markowskiej. Pierwszaki musiały wykazać się między innymi sprytem, umiejętnością odgadywania zagadek oraz rysowania dyrektora szkoły z zawiązanymi oczami.
      Po pomyślnie przebytych próbach nastąpiło ślubowanie i pasowanie. Następnie mamy uczniów wręczyły im prezenty i zaprosiły na poczęstunek.

Sławomir Obrycki
SP w Rydzewie

Super!!! Widać i w takich małych szkołach coś się dzieje! :) Oby więcej zdjęć z Waszych uroczystości. Miło jest popatrzeć jak maluchy się cieszą, co widać zwłaszcza na zdj. 9 :) Trzymam za Was kciuki pierwszoklasiści!
Napisał: Aga dodano: 2009-11-05 19:44:56

"mega-ołówek" zrobił na dzieciakach wrażenie...
Napisał: stokrotka dodano: 2009-11-05 20:17:30

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.