niedziela, 19 września 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 1324 wyświetleń

W Polsce w pełni zaszczepionych jest ponad 16,3 mln osób

W Polsce w pełni zaszczepionych jest ponad 16,3 mln osób

Wprowadzenie w Polsce dodatkowych restrykcji w razie przyjścia czwartej fali będzie zależeć od liczby osób w pełni zaszczepionych i od liczby ozdrowieńców – powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Zwrócił uwagę, że wśród zakażonych dominują  niezaszczepione osoby w wieku do 35 lat. Zaznaczył, że nowe warianty są bardziej zakaźne i dotykają także młodych ludzi, którzy ciężej przechodzą chorobę i częściej trafiają do szpitali niż w czasie III fali.

Komentarze (6)

A co ze szczepieniami w Grajewie Czy juz wszyscy sa zaszczepieni ???.

Grajewo jest mądrzejsze i nie musi się szczepić, wierzy w to co piszą na facebook i ile to ludzi umarło po szczepieniach, wyrosły czułki , lepiej odbierają 5G. Szkodliwe jest szczepienie ale tatuaż zrobiony byle gdzie, byle czym i igłami wielokrotnie używanymi nie jest groźny. Picie różnych wynalazków typu bimber, energetyki , narkotyki nie zmieniają genów i są ok.

Wszyscy... Plus!

Ala - nie ośmieszaj się. Reprezentujesz jakieś firmy i naganiasz na ten specyfik? Co cię w ogóle obchodzi, kto się szczepi a kto nie chce? Zaszczepiłaś się - jesteś bezpieczna i o co ci chodzi? Boisz się, że niezaszczepieni cię zarażą? To po co w ogóle się szczepiłaś?

nikt nie musi ... jeśli ktoś ma ochotę być królikiem doświadczalnym i jest dorosły powodzenia

Najlepszy będzie wariant jak wszczepili wam coś, co tak na prawdę zaraża a nie chroni przed zarażeniem i pomyślcie sobie, że np. jest odwrotność sytuacji. Ci niezaszczepieni nie zarażają, a zaszczepieni tak. Ale by były jaja co? a za 10 lat rządzik sobie wymyślił kolejną aferkę z dymisjami.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.