wtorek, 26 października 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 2159 wyświetleń

Wpadł na nielegalnej produkcji alkoholu

Wpadł na nielegalnej produkcji alkoholu

Funkcjonariusze z Siemianówki weszli na jedną z posesji w gminie Narewka. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam 62-latek nielegalnie wytwarza alkohol. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W trakcie przeszukania posesji, w jednym z pomieszczeń gospodarczych mundurowi znaleźli i zabezpieczyli aparaturę służącą do produkcji alkoholu, 200 litrów fermentującego zacieru, a także 125 litrów wytworzonego przez mężczyznę bimbru o mocy ok 50%.


62-latek usłyszał już zarzuty. Za nielegalne wytwarzanie alkoholu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

poniedziałek, 25 października 2021

Jesienne zarybianie jeziora Toczyłowo i Mierucie

Komentarze (2)

To detalista - naciągnął skarb państwa na 10 tys. zł - jeszcze kilku takich muszą złapać w ciągu miesiąca by ich pensje się zwróciły :)

XYZ, a dlaczego naciągnął, bo niby podatek. Żadnego składnika nie ukradł. To rząd kosi podatki ile da się, a potem dotuje swoich. To są prawdziwi naciągacze.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.