Zielonoświątkowy koncert kolęd

aktualizacja: 2020-01-16 16:00:58     nr wiadomości: 41267     przeczytano: 3969     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wśród nocnej ciszy, Mizerna cicha, Lulajże Jezuniu – to tylko część najpiękniejszych polskich kolęd, które wybrzmiały 10 stycznia br. w Grajewskim Centrum Kultury. Grupa muzyków Kościoła Zieloświątkowego "Dobra Nowina" z Białegostoku wykonała najbardziej znane i lubiane świąteczne utwory.

- Niezmiennie od 5 lat, ideą tegoż wydarzenia jest możliwość uwielbiania Boga poprzez wspólne śpiewanie. Święta minęły, a my zebraliśmy się tutaj, aby nadal kultywować narodziny Pana. W kolędach jest dostojność, zaduma, tęsknota, czułość, ale też wielka radość – mówi nam Sławomir Kuryś, pastor Kościoła Zielonoświątkowego KDG w Grajewie. 

W każdej z wykonanych kolęd drzemał ogromny ładunek emocjonalny, ciepło i radość płynęły od pierwszych dźwięków. Nic nie ma takiej mocy jednoczenia ludzi, jak święta Bożego Narodzenia. Bezcenne wrażenia, radość i szczęście bijące z przekazu każdy zabrał do domu...

 
fot. e-Grajewo.pl
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.